İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

İzmir Banyo Tadilatı

İzmir Banyo Tadilatı

İzmir banyo tadilatı hizmetimiz nedir? Biz banyo tadilatı hizmetini nasıl veriyoruz. Fakımız nedir? Size sunduğumuz avantajlar nelerdir?

İzmir'in yaz sıcakları malum. Gün boyu sürekli banyoya girip çıkıyoruz. Sürekli kullandığımız bu alanların durumundan memnun muyuz?

Bu nedenle  İzmir banyo tadilatı konusu oldukça önemli bir hale geliyor.

Evinizin banyosunda rutubet, kötü koku, sızıntı gibi sorunlar mı ortaya çıkmaya başladı? Duşakabin, küvet, fayanslarda eskime ve derz dökülmeleri mi oluştu?

Klozet, batarya, kombi gibi öğeler eskisi kadar konforlu değil mi?

Eskiden rahat ve konforlu olan banyomuz artık dar mı gelmeye başladı? Dolaplar yetersiz mi? Çamaşır ve kurutma makineleri çok mu yer kaplar oldu? Lavabo küçük mü gelmeye başladı?

Sorunlar çok olabilir ancak İzmir banyo tadilatı çalışmalarımız ile sorunlarınızın çözümü için buradayız.

Banyo Tadilatı İzmir Ustası

Banyo tadilatı İzmir ustası ne kadar başarılı? Uygulamaların sonuçlarına bakıldığında bazı fikirler ortaya çıkıyor. İyi niyetli olunsa bile oldukça amatör yaklaşımlar görüyoruz. 

Oysa banyo tadilatı işlemleri müşterinin beğenisine, ihtiyaçlarına, banyonun büyüklüğüne göre titizlik ile yapılması gereken bir çalışmadır. 

Zamanla banyolar yıpranır, eskir. Bizim için temizliğin kalbi olan bu mekanların bakımı  evin diğer bölümlerine kıyasla daha  önceliklidir.

Biz alanında uzman olan ustalarımız ile banyolarınızdaki sorunları çözmeyi hedefliyoruz.

Bu işi yapan çok sayıda kurum veya kişi var. Ancak sorunun çözümüne sadece fiyat, ucuzluk veya kampanya ile lanse edilen ilanlara bakarak yaklaşmak beraberinde başka sorunlar getirebilir.

Nitekim, klozeti yenilerken gider hattında tıkanıklığa yol açıp, tek bir dairenin sorununu tüm apartmanın sorununa dönüştüren uygulamalar oluyor.

Veya içerdeki küf ve rutubet sorunlarını es geçerek duşakabin yenilemesi yaparak güzel bir iş çıkardığını sanan İzmir banyo tadilatı ustaları da var.

Peki o küfün yaratacağı bakteri ve virüsler ne olacak? Göze hoş görünen bir  duşakabin var ama içi mikrop dolu.

Tadilatın  öncelikle hijyen boyutunu öne çıkaran çözümlerin dikkate alınması gerekiyor. Akabinde alanın konforunu yükseltecek ve estetik katacak dokunuşlar gerçekleştirilebilir.

Biz bünyemizdeki İzmir banyo tadilatı ustalarımız ile tadilat çalışmalarına profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz.

Pandeminin gündemden düşmediği bu günlerde herşeyin başlangıç noktasının hijyen olduğunu düşünüyoruz .

İzmir Banyo Tadilatı Fiyatı

İzmir banyo tadilatı fiyatı konusunda yenilenecek banyoyu görmeden düşünce belirtmek doğru olmayacaktır. Bu çalışmalar esnasında  gözden kaçan alt yapı ihmalleri açığa çıkabilir.

Banyo tadilatı fiyatlamasını yapmak için öncelikle bir keşif yapılması ve ihtiyaçların belirlenmesi gerekiyor.

Sizin ihtiyaçlarınız, sağlığınız ve rahatlığınız için küçük dokunuşlar da yeterli olabilir, kapsamlı tadilat-yenileme çalışmaları da gerekebilir.

Bütçenize, kullanılacak malzeme miktarı-kalitesi ve tabi ki isteklerinize göre yapılacak işlemin kapsamı farklı olacağı için fiyatlar da farklılık içerecektir.

Bize isteklerinizi, hayalinizden geçen banyoyu anlatırsanız, size en uygun ödeme seçenekleri ve modellemeler ile hizmet edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

Bizimle iletişime geçerek İzmir banyo tadilatı fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz. Banyonuzu, sağlıklı, fonksiyonel, modern bir görünüme kavuşturabiliriz. Size de içeride keyfini sürmek kalır.

Garantili Banyo Tadilatı

Garantili banyo tadilatı sunabilmek için tadilat çalışmasını en temel alt yapı sorunlarını da hesaba katarak yapmak gereklidir. Aksi halde yapılacak işlemlerin faydasını görmek mümkün olmayacaktır.

Tadilat esnasında sıralı işlem yapılması önemli. Öncelikle kırıp-dökme gerektiren işlemlerin yapılıp ardından estetik boyutuna geçmekte fayda var.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin isteklerini hayata geçirirken, varsa öncelikle hijyen sorunu yaratabilecek alt yapı yetersizliklerini gidermeyi esas alıyoruz.

Temel fonksiyonları düzgün çalışan bir banyo daha konforlu ve güzel bir hale getirilmeye hazır demektir.

İşlemleri kabadan inceye sıralı yaparak, ortamda kirlilik oluşturmamaya gayret gösteriyoruz.

Tadilat çalışmasını işinde deneyimli ustalar ile yaptıktan sonra kontrol ediyoruz. Varsa görüşleriniz doğrultusunda eklemeler ve düzenlemeler yapıyoruz.

İzmir banyo tadilatı garanti verebilmek için her aşamayı dikkatle ele alıp, İzmir tadilat ekibi olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Her şeyin istekleriniz doğrultusunda kusursuz bir şekilde gerçekleştiğinden emin olduktan sonra teslim ediyoruz.

Ayrıca komple tadilat İzmir için de bize İzmir tadilat telefon numaralarımızdan ulaşabilir ya da dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.


Banyo Tadilatı İzmir