İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

Dekorasyon İzmir

Dekorasyon İzmir

Dekorasyon İzmir ekibi yaşadığınız veya çalıştığınız mekanı tam istediğiniz gibi yeni baştan düzenleme, dizayn hizmeti vermektedir.

Dekorasyon; renk, ışık ve objeler kullanılarak, mekanı istenen enerjinin yansıtılacağı şekilde dizayn etmektir.

Estetik olarak daha cazibeli ve daha işlevsel bir ambiyans elde etmek, söz konusu bu değişimin temel amacıdır.

Dekorasyon İzmir bir standarda sahip değildir. Kişilerin tarzı, hoşlandığı stili ve dönem trendlerine göre değişiklik gösterebilir.

Günümüzün gelişen mimari çalışmaları, her yıl değişen moda ile birlikte, dekorasyona yeni yaklaşımlar sunmaktadır.

Küçük bir odadan alınabilecek maksimum verim, iç mimarların hayal gücünün de etkisiyle, tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla olabilir.

Çeşitli katlanabilir eşyalar ve ya çok işlevli mobilyalar ile, odadan alabileceğiniz performansı arttırmak mümkündür.

Hayatımız ev ve iş yeri arasında gelip gitmekle geçmektedir. Dolayısıyla vaktimizin çoğunu, bu mekanlarda harcamaktayız.

Bizi bu yaşam alanlarına bağlayan en önemli şey, içinde bulunduğumuz mekanda hissettiğimiz duygulardır.

Duvarların renginin bazen sizi bastığını söylersiniz. Ya da kış aylarında gayet memnun olduğunuz ev konseptinizden, bahar mevsimi gelince bir anda sıkıldığınıza kanaat getirebilirsiniz.

Bu durum, sıcakların etkisiyle duygu durumunuzun ihtiyacı olan ambiyansın, eski dekorasyonunuzla uyumlu olmamasından kaynaklanabilmektedir.

Dinlenmek için genellikle evde zaman geçirmek, hepimizin tercih ettiği bir eylemdir. Dolayısıyla bu barınma alanımız, dinlendirici ve huzur verici bir dekora sahip olmalıdır.

Ofislerde çalışıyorsanız, oranın çalışma motivasyonunu ve performansı arttırmaya yönelik dizayn edildiğinin ya da öyle yapılması gerektiğinin farkındasınızdır.

İş yerlerinizi veya çok satış yapan firma konseptlerini düşünün. Mağaza, satış potansiyelini maksimize etmek amacıyla, giren müşterilerin tüm reyonları gezeceği şekilde tasarlanmıştır.

Dekorasyon İzmir hizmeti sadece bir mekanı güzelleştirmek değil, bu mekanın hangi amaçla kullanıldığı ve beklentileri nasıl karşılayacağı ile ilgilenen geniş bir yelpazeye sahiptir.

İzmir Dekorasyon Hizmeti

İzmir dekorasyon hizmeti için, sektörde işini profesyonellikle yapan bir çok firma ve özel işlerle ilgilenen iç mimarlar bulunmaktadır.

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve bu tarz televizyon programlarının artmasıyla birlikte, herkes bu konu hakkında bir fikre ve tarza sahiptir.

İzmir dekorasyon hizmeti, beğenileriniz, estetik anlayışınız ve aktif moda anlayışınızdan esinlenerek, bir tasarım planı oluşturur.

Yaşam alanınızı sıradanlıktan uzak, tamamen siz odaklı bir yaklaşımla, yeniden şekillendirmeyi amaçlamaktayız.

Gelişen modern dünya mimarisi, yüzyıllardır farklı felsefeler, yeni yaklaşımlar ve değişim moda akımları oluşturmuşlardır.

Dilerseniz, günümüze kadar etkisini gösteren bazı dekorasyon moda akımlarını kısaca inceleyelim.

  1. Rustik dekorasyon, daha çok doğanın mükemmelliğine dikkat çeken, ahşap mobilyalar ve taş ikonlarının sıkça kullanıldığı bir akım olmuştur.
  2. Bohem dekorasyon, rahatlık temelli bir yaklaşım olmasıyla birlikte, içeriğinde Vintage mobilyalar, minderler, hasır avizeler ve diğer basit kullanımlı eşyalar kullanılır.
  3. Hollywood ihtişamı tarzı, oldukça lüks bir görünüme sahip, kırmızı turkuaz ve koyu renkler temalı, pelüş kadife kumaşlı mobilyalar, gösterişli tablolar ve antikalarla yansıtılmaya çalışılan zenginlik stilidir.
  4. Hamptons tarzı, Amerika kültürünün zengin kesimlerinin ekseriyetle tercih ettiği bir yaklaşımdır. Sahil tarzı olarak da bilinen bu tarzda, beyaz fon üzerine çalışılmış mavi ve yeşil su tonları, puf koltuklar ve büyük yastıklarıyla deniz temalı bir yaşam alanına dikkat çekilmiştir.
  5. Fransız stili, sıcak dünyevi renklerin tercih edildiği, ahşap mobilyaların giydirilmesiyle bilinen, çiftlik evi temalı bir dekorasyon anlayışına sahiptir.
  6. Feng Shui felsefesi dekorasyon anlayışı, iç huzur ve pozitif enerjinin ön planda tutulduğu, her objenin bir enerjiye sahip olduğu düşüncesinden dolayı, az eşyanın kullanıldığı, dinginlik ve ahenk içeren bir tarzdır. Bu daha çok bir uzak doğu felsefesinin, dekorasyon anlayışına yorumlanmasıdır.
  7. Japon tarzı dekorasyon, Zen felsefesinin öğretileriyle oluşturulan, mümkün oldukça minimalist öğelerin bulunduğu, sadelik ve uyumu net bir şekilde gördüğümüz, estetik bir tasarım yaklaşımıdır.
  8. İskandinav stili, işlevselliğin en önemli unsur olduğu, soluk mavi soğuk gri beyaz ve krem tonları ile renk ahenginin oluşturulduğu, sade bir dekorasyon tarzıdır. Bu anlayışta mobilyaların mümkün olduğunca çok performans verildiği gözlenmektedir.

Evinizi ya da iş yaptığınız mekanı dekora ederken, bu tarz moda trendlerine tam anlamıyla bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Beğendiğiniz bir akıma, kendi dokunuşlarınızı ve mimarınızın tavsiyelerini de ekleyerek, tamamen sizi yansıtan harika bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

İzmir Dekorasyon Fiyatı

İzmir dekorasyon fiyatı nasıl bir hizmet alacağınıza göre hesaplanır. Malzeme, işçilik gibi giderler üzerinden size dekorasyon fiyatı teklifi sunulur.

İnternette veya televizyonda şık tasarlanmış muhteşem bir estetiğe sahip evleri gördüğünüzde, iç geçirdiğinizi duyar gibiyiz.

Böyle harika bir eve sahip olmak çok maliyetli olabilir. Ama evinize böyle bir görünüm ve ambiyans kazandıracak İzmir dekorasyon fiyatı, size bu mutluluğu çok daha uygun maliyetlerde sunabilir.

Özellikle ofis ve işyerleri için, hem marka değerini yükselten estetik bir görünüm, hem çalışanların motivasyonunu arttıran şık bir ortam, hem de iş sirkülasyonunuzu doğrudan arttıracak dekorasyonlar, size bir çok açıdan katkı sağlayacaktır.

Günümüzde bir çok Fast-food zincirinin dekorasyonu birbirine benzerdir. Çünkü tasarım, müşteriyi çeken ve hızlı yemesini sağlayan bir amaç dahilinde oluşturulmuştur.

Pırlanta mağazalarının ışıltılı görünümlerini düşünün. Bir cazibe merkezi gibi hissettirdiğine tanık olacaksınız. Profesyonel şirket ve iş yerlerinin çok önem verdiği dekorasyonun, insan üzerinde ki etkileri, bilimsel ve bilinen bir gerçektir.

Dekorasyon İzmir Avantajları

Dış cephede sağlamlık ve enerji tasarrufu, iç cephenize ise huzur ve görsel sanat kazandıran dekorasyon İzmir avantajları ile evinize arzuladığınız görünümü kazandırmayı hedefliyoruz.

Yaşam alanınıza yaptığınız küçük dokunuşlar artık size yeterli gelmiyor mu? Aklınızda bir çok fikir var, ama bunu evinize yansıtamıyor musunuz?

Gelin bu ve bunun gibi sizin hayallerinize ait fikirleri, bizimle, İzmir dekorasyon ile paylaşın. Biz sizin için rüyalarınızda ki ambiyansı, evinizde oluşturalım.

İzmir tadilat ekibiyle iş yerinizin ya da ofisinizin, profesyonel, motivasyon ve verim arttırıcı bir görünüme kazanması artık çok kolay.

Uzman kadromuz ve sanatçı dokunuşuna sahip iç mimarlarımız, size bu konuda yardımcı olmaya hazırlar. İzmir tadilat telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Dekorasyon İzmir