İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

İzmir Tesisat Hizmeti

İzmir Tesisat Hizmeti

Tesisat, belirli bir işin çalışmasını sağlayan bağlantıların, uygun yerlere görülmeyecek ve temas edilmeyecek şekilde döşenmesi işlemidir. İzmir tesisat hizmeti, yaşam alanlarınızın bu kan damarlarını, büyük bir hassasiyet ve itina ile yerine getirmektedir.

Yeni inşa edilen binalarda, sıva ve iç dekorasyon işlemleri öncesinde tesisat yapılmaktadır.

Eğer zaten bir döşeme mevcutsa, bunların yenilenme çalışmaları için, kısmi yıkım ve sökümler olması gerekmektedir.

Başlıca elektrik, su ve doğalgaz tesisatlarının bilmesine rağmen, aslında bir çok tür bulunmaktadır.

Bütün bu döşeme çalışmaları, temel olarak mekanik tesisat ve elektrik tesisatı olarak iki gruba ayrılmaktadır.

Tesisat Hizmeti Nasıl yapıyoruz?

Tesisat hizmeti nasıl yapılır? Ya da diğer bir deyişle, Tesisat hizmetini nasıl yapıyoruz?  Onlarca tesisat alanı bulunmaktadır. Firmamız tüm bu ayrı kalemler için, işinin kendi uzmanlığına sahip ustalarla çalışmaktadır.

Dilerseniz bu tesisat türlerini daha ayrıntılarıyla ele alalım. Sadece evler için değil, iş yerleri, ofisler, fabrikalar ve benzeri alanların da ihtiyaç duyduğu tesisat hizmetlerinden bazıları şunlardır.

Mekanik Tesisat

 • Isıtma sistemleri tesisatı, uygulanan alanın ısı dengesini stabilize etmeyi amaçlar.
 • Sıhhi tesisat, kullanılan suyun depolanması, dağıtılması ve tahliyesini sağlar
 • Yangına müdahale tesisatı, yangını hızlıca su püskürtülerek kontrol altına almayı ve duman tahliyesi için yapılan işlemlerdir.
 • Klima tesisatı, merkezi veya lokal olarak ortamın ısısını kontrol eder.
 • Havalandırma tesisatı, içerde ve dışardaki havayı dengede tutar. Temiz hava girişini sağlar.
 • Güneş enerjisi tesisatı, panellerin işlevini ve dağıtımında rol oynar.
 • Doğalgaz tesisatı, ısıtma sisteminde kullanılan malzemelerin güvenli bir şekilde döşenmesidir.
 • Asansör tesisatı, yüksek yapılı binalarda dikey insan taşımasını kolaylaştırma amacıyla yapılan asansör sisteminin kurulumu ve bakımı ile ilgilenir.
 • Basınçlı hava tesisatı, endüstriyel birimlerde makineler için gerekli basınçlı havayı temin eder.
 • Buhar, sıcak su ve kızgın yağ tesisatı, yüksek ısılı sıvıların, atık kanalına naklini sağlar.
 • Havuz tesisatı, havuzlara uygulanan sterilizasyon filtreleme işlemlerini ele alır.

 

Elektrik Tesisatı

 1. Güç dağıtım tesisatı, alçak gerilimin prizlere kadar aktarımı ile ilgilenir.
 2. Yedek güç sistemleri tesisatı, elektrik kesintileri veya takviye ihtiyacı durumlarında devreye giren jeneratörlerin bakımı ve bağlantılarını sağlar.
 3. Aydınlatma çeşitli bilgilendirme ve yönlendirme ışıklandırmaları yapar.
 4. Koruma sistemleri tesisatı, paratoner, topraklama, aşırı gerilim ve akıma karşı tedbirler alır.
 5. İletişim sistemleri tesisatı, telefon, internet gibi telekomünikasyon aletlerinin çalışmalarına yardımcı olan bağlantıları düzenler.
 6. Yangın algılama ve alarm sistemleri tesisatı
 7. Güvenlik sistemi tesisatı, hırsızlık alarmı, devir kontrol sistemi, çeşitli felaketlere karşı önlem alarmlarını döşer.
 8. Özel sistemler tesisatları, özel durumlarda veya toplantılarda verilen sen görüntü, sesli tercüme gibi hizmetlerin bağlantılarını hazırlar.

Yıllardır alanları özelinde deneyime sahip olan ustalarımız ve teknik ekibimiz, firmamızın da sağladığı kampanyalarla hizmetinizdeyiz.

Tesisat Hizmeti İzmir Avantajları

Yaşam alanlarınızla en küçük detayına kadar ilgilenen, özellikle evlerin en önemli unsuru olan bağlantıları, kalite ve ekonomik çözümler sunarak, tesisat firması İzmir avantajlarıyla karşınızda olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Uzman keşif ekibinin, son teknoloji ürünleri yardımıyla yaptığı sorun tespit çalışması, eksik ve bakıma ihtiyaç alanları tek tek tespit etmektedir.

Size sunduğumuz garanti kapsamı gereğince, hizmetimiz yıllarca güvende kalacaktır. Nitelikli teçhizatımızı kontrol etmek ve yetkinliklerimiz hakkında bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Tesisat Hizmeti Fiyatı

İzmir tesisat Hizmeti

Bir evi ayakta tutan kolonlar ve sağlam temelidir. Beton ve duvarla döşenen kablo ve boruların sağlam olması, evinizin ömrünü uzatacak bir durumdur.

Sızan küçük miktarlarda su bile, evinizde mantar, küf ve koku oluşmasına sebep olabilir. İzmir tesisat hizmeti fiyatı, yaşam alanınızda yapılan sağlamlaştırmalar için belirlenen maliyet tutarıdır.

Firmamızın komple tadilat kampanyasına dahil ettiği bu tüm tesisat işlemleri, promosyonlarımızda belirlenen fiyatlar dahilindedir. İzmir tesisat hizmeti için artı hiçbir ek ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Özel İzmir tadilat hizmetlerimiz de mevcuttur. Sadece tesisat işleri özelinde bilgi almak için değil İzmir boyacı, kampanyalarımızı öğrenmek ve avantajlarımızdan faydalanmak için, günün her saatinde hizmetinizde olan iletişim ekibimizle İzmir tadilat telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.


Tesisat izmir