İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

İzmir Ev Tadilatı

İzmir Ev Tadilatı

İzmir ev tadilatı; yorulmuş, yıpranmış, yenilenmeye ve zamana ayak uydurmak için modernize edilmeye ihtiyaç duyulan evlerin sorunlarına çözüm üretmek için hizmet vermektedir. 

Ev dediğimizde, kendimizi güvende hissettiğimiz, mutlu olduğumuz mekanlar aklımıza gelir. Dışarıda ne olursa olsun yuvamız olan bu alanlarda rahatlık ve huzur bulmayı isteriz.

Egenin incisi İzmir'de bir eviniz mi var? Yorgun ve yıpranmış mı? Biraz bakıma mı ihtiyacı var?

Sözde "ucuzluk var, kampanya var" deyip kalitesiz ve berbat işler yapanlardan  bıktınız mı?

O halde doğru yerdesiniz. Biz İzmir ev tadilatı hizmeti vererek,  evinizi uzman kadromuzla birlikte, beklentileriniz doğrultusunda yeniden yaratıyoruz.

Su ve elektik tesisatı bakımı ve yenilenmesi, panjur-pvc çerçeve, dış ve iç kapı bakımı-yenilenmesi, banyo ve mutfağın yenilenmesi, laminant parke gibi zemin kaplamaları, lokal yıkım ve yeniden yapılandırmalar, boyama, duvar kağıdı kaplama gibi birçok boyutta hizmet vermekteyiz.

Ev Tadilatını Nasıl Yapıyoruz?

Ev tadilatı nasıl yapıyoruz? Tabi ki bu konu müşteriler açısından sıkça sorulan bir soru. Bunu ana hatlarıyla ifade etmeye çalışalım.

Ev tadilatını yaparken öncelikle kaba işleri öne alıyoruz. Ev içinde yıkılıp yeniden yapılması gereken bölgeler varsa başlangıç noktamız bunlar oluyor.

Öncelikle kaba işleri yaparak, sonradan yapacağımız ince işlerin zarar görmesini engelliyor, zordan kolay olana doğru ilerleyen bir metodla çalışıyoruz.

Banyo, mutfak veya bir bölümünde ufak çaplı yıkım ve yeniden yapım çalışmaları varsa bunlara öncelik vermek sonraki çalışmaların da kalitesini korumaya yardım ediyor.

Sonra su ve elektrik tesisatı bakım, yenileme çalışmalarına yöneliyoruz. Ek düzenekler yerleştirme gibi işlemleri çözüme kavuşturuyoruz.

Nispeten kaba ve ortamı kirletecek bu çalışmalardan sonra laminant gibi zemin kaplamaları  yapılır, ve boya-badana, duvar kağıdı kaplaması gibi incelikli işlere girilir.

Çalışma modelimiz, evinizi en doğru ve hataya yer vermeyecek şekilde yenilemek. Ev tadilatı nasıl yapıyoruz, dediğimizde vereceğimiz en kısa cevaplar bu çerçevede olmakta.

Alanında uzman olan ustalarımız ile sorunlarınızı hızlı şekilde çözerek, değerli yaşam alanlarınızı mümkün olan en kısa sürede güzelleştiriyoruz.

İzmir Ev Tadilatı Fiyatı

Evini yenilemek isteyen insanların aklından geçen ilk soru; İzmir ev tadilatı fiyatı nedir? Bu çok olağan bir soru olarak herkesi düşündürür.

Ancak ev tadilatı çalışmalarının kapsamı ihtiyaçlara göre küçük veya büyük olabilir. Tadilat çalışması komplike bir uygulama olduğu için keşif yapmadan ve taleplere göre yapılacak işlemler belirlenmeden fiyat vermek mümkün olmamaktadır.

Bizimle iletişime geçin. İzmir ev tadilatı fiyatı ve varsa kampanyalar hakkında bilgi vererek, hesabınıza en uygun çözüm yöntemlerini araştıralım.

Ev Tadilatı Avantajları

Evimiz bizim en kıymetli mekanımız. Burada kendimizi her yerde olduğundan daha  iyi hissetmeliyiz. Ev tadilatı avantajları öncelikle buna hizmet etmekte, yaşam alanımızın konforunu arttırmaktadır.

Kuşkusuz zaman her şeyi olduğu gibi evlerimizi de yıpratır, eskitir. Güncellenen ihtiyaçlar da işin içine girdiğinde tadilat çalışmaları yaparak evimizi daha kullanışlı hale getirmek isteriz.

Her zamankinden daha fazla evde zaman geçiriyoruz. İçinde hayatımızın önemli bir dilimini geçirdiğimiz bu mekanlar, ihtiyaçlarımıza cevap verecek şekilde organize edilmek zorunda.

Her insan daha iyi, konforlu bir evde yaşamak ister. Ancak bunun maliyetinin de giderek arttığını biliyoruz.

Dolayısıyla sahip olduğumuz evlerin tadilatı ve modern yaşam gerçeklerine hizmet edecek şekilde yeniden yaratılması daha mantıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Doğru şekilde, uzman uygulama metodları ile yapılacak olan çalışmalar ev tadilatı avantajlarını  kanıtlayacak ve  evinizi yepyeni bir formasyona kavuşturacaktır.

Yeter ki İzmir tadilat konusunda ne istediğinizi bilin ve bize iletin. Fikir alışverişi yaparak İzmir dekorasyon ile mükemmel bir yaşam alanı yaratmak için birlikte çalışalım. Bizim ile İzmir tadilat telefon numaralarımızdan iletişim kurabilirsiniz. 


izmir ev tadilatı fiyatı