İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

İzmir Tadilat

İzmir Tadilat

İzmir tadilat hizmeti, ev, işyeri, ofis gibi yaşam alanlarına; güçlendirme ve dekore etme amacıyla yapılan, onarım ya da yenilenme çalışmaların tümüdür.

Bu değişiklikler, eskimelerin veya çevresel yıpranmaların yarattığı zorunluluktan olacağı gibi, tamamen keyfi bir karar ile de gerçekleşebilir.

Hemen hepimiz ferahlamak ya da değişen modayı takip etmek için, yaşam alanlarımızda bazen değişiklikler yapmış ya da yapmayı istemişizdir.

Evimize ya da iş yerimize yeni bir heyecan vermek, bir hareket katmak, sıkça başvurduğumuz bir rahatlama yöntemidir. Fakat bunlar her zaman isteklerimiz dahilinde olmayabilir.

Rutubet gibi evlerimizin en azılı düşmanına karşı bazı önlemler almamız gerekmektedir. Hatta bu önlemler bazen yetersiz bile kalabilir.

Evlerimizin iç ve dış duvarlarını aşındıran, küflendiren, kötü kokuya sebep olan, mobilyaları çürüten nem, bu tadilatı elzem hale getirebilmektedir.

Duvarlarınızda ve tavanınızda çeşitli lekeler mi var?

Odalarınızda dilediğiniz renk tonuna ulaşamıyor musunuz?

Mutfağınızdan gelen kaynağı belirsiz kötü bir koku mu var?

Bunun sebebinin eskiyen su tesisatınızdan sızan suyun oluşturduğu rutubetten kaynaklanabileceğini hiç düşündünüz mü?

Tüm çabalarınıza rağmen, tarzınızı evinizin dekorasyonuna yansıtamıyor musunuz?

İşte bu noktada, sizi anlayacak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek profesyonel bir tadilat firması yardımına ihtiyacınız var!

Nasıl Tadilat Yapıyoruz?

Ev; etrafının duvarlarla çevrili olduğu, içi amacına özgü fonksiyonel odalara ayrılmış, üstü kapalı bir barınma alanıdır.

Türüne göre bazen bahçeli, bazen ise üst üste dizilen bloklar halinde bulunur. Her ne kadar terim anlamı bu olsa da, bizim kendimizi duygusal ve psikolojik açıdan güvende ve huzurlu hissettiğimiz yaşam alanımızdır.

Mahremimiz olarak nitelendirdiğimiz konutlarımız, tıpkı bir canlı gibi bakıma ve onarıma ihtiyaç duyar.

Peki evinizin tüm çeşitli alanlarında yapmanız gereken onarımlar için, farklı ustalar aramak size çok uğraştırıcı gelmiyor mu?

Zamanlarımızın paha biçilemediği bu dönemlerde, evinizin ya da iş yerlerinizin tüm onarımının tek kalemde yapılacağı İzmir tadilat firmasıyla tanışın!

İzmir Tadilat Hizmeti

Evinizde ya da iş yerinizde yaptırmak istediğiniz İzmir tadilat hizmeti tadilat süreci şu şekilde ilerlemektedir.

  • İletişim hattımızla irtibata geçerek ya da sitemizde ki formu doldurarak randevu alıp, keşif için gün belirliyoruz.
  • Belirlenen gün ve saatte, mimar ve sorumlu ustamız, tadilat yaptırmak istediğiniz yerin ölçülerini almak için sizi ziyaret edecektir.
  • İstediğiniz değişimler ve dekorasyonlar, kabul ederseniz mimarımızın da önerileri ile not alınır. Ustamız tesisatlarınızın uygunluğu konusunda çeşitli testler yapar.
  • Daha sonra bünyemizde, istekleriniz ve ölçüler çerçevesinde, evinizin yeni halinin 2 boyutlu bir projesi oluşturulur. Hesaplanan maliyet ile size bu tadilat için teklif edilecek en uygun ücret belirlenip, size iletilir. Projede herhangi bir sorun ya da ekleyeceğiniz başka bir detay yoksa, son işlem başlar.
  • Eğer bu aşamaya kadar tüm konular üzerinde fikir birliği sağlanmışsa, mekanın oluşacak yeni hali, üç boyutlu şekilde simülasyon edildikten sonra, beğeninize sunulur.
  • Bütün bu bilgiler dahilinde, belirlenen ücret ve zaman aralığı içerisinde kalmak üzere profesyonel bir sözleşme yapılır.
  • Mekanda restore edilecek her alan, kendi uzmanlığı olan ustalar tarafından yapılır.
  • Tüm tadilat bittikten sonra, belirlenen süre içerisinde anahtar teslimi yapılır.

Dekoratif eşyaların alımı zamanında, karar merci olan sizi bulunduğunuz yerden alıyoruz. Parkeler, seramik, fayanslar ve diğer dekoratif eşyalar, mimarımızın tavsiyesi eşliğinde, tamamen sizin tercihinizle belirlenir. Yapılan bu alışveriş sonrasında sizi, dilediğiniz yere bırakıp, tadilat işlemlerine devam ediyoruz.

İzmir Tadilat Avantajları

Evin dış cephesinin güçlendirilmesi ve boyanması için, bir mantolama ustası bulmalısınız. Akan çatı için, çatı aktarma ustası ve izolasyon uzmanı gerekiyor.

Parkeler yenilenmeli, mutfağın su tesisatında arıza var, bazı odaların elektrik bağlantılarında problem var, salon yeterince ısınmıyor, lavaboların giderleri tıkanmış...

Bütün bu sorunlarla ayrı ayrı mücadele etmek sizin için büyük bir dert haline gelmiş olmalı! İzmir tadilat avantajları, bütün bu problemleri tek kalemde çözme imkanı sağlıyor. Bünyemizde her onarım alanın uzmanı bulunduğu için, bütün bu sorunlarla biz ilgileniyoruz. Size sadece dönüşümün gidişatını keyifle seyretmek kalıyor.

Tüm tadilat işlemlerini tek elden yaptırmak, maliyet açısından size büyük bir avantaj sağlıyor. Zaman, enerji ve para konusunda sizi memnun edecek bu toplu hizmet, firmamız farkıyla mekanınıza yepyeni bir görünüm kazandıracaktır.

İzmir Tadilat Kampanyaları

Evinizin gerçek bir yeniliğe ihtiyacı var ama çıkaracağı masraf sizi korkutuyor mu? Endişelenmeyin! Çeşitli inşaat ve malzeme firmalarıyla yaptığımız anlaşmalar sayesinde, düşen fiyatlar, oluşturduğumuz İzmir tadilat kampanyaları ile karşınızda.

Bizimle iletişime geçmenizle size sunulacak olan onlarca kampanya arasından, dilediğinizi seçebilirsiniz. Oluşturacağınız tadilat paketine karşılık gelen, %10 a varan indirimler sizi bekliyor.

Fırsatlarımız bununla bitmedi. Kültürümüzün geleneklerine saygılı bir firma olduğumuz için, yeni evinizin ilk hediyesini biz veriyoruz!

İzmir tadilat kampanyalarımızdan yararlanmak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için, İzmir tadilat telefon irtibat numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Tadilat İzmir