İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

Komple Tadilat İzmir

Komple Tadilat İzmir

Yapım ve onarım çalışmalarının uygulanacağı yaşam alanına yaptığımız keşif ziyaretinden, iş bitimi sonucunda anahtar teslimine kadar geçen süreç olan komple Tadilat İzmir halkının hizmetine sunuluyor.

Bir çok işin yapılacağı bu tarz çalışmalarda plan yapmak çok önemlidir. Her işin yapımını, o alanın uzman ekibiyle gerçekleştiriyoruz.

Fakat tüm bu onarım kalemleri, birbirleriyle bağlantılı şekilde ilerlediğinden, bu işler bütünü sağlam bir proje yapılarak kuvvetlendirilmelidir.

Tasarım, iç ve dış dekorasyon, proje, tamirat, ve restorasyon gibi çalışmalarımızın hepsi, yıkım ekibinin ilk darbesiyle beraber koordineli bir şekilde başlamaktadır.

Komple Tadilat Nedir?

Öncelikle akıllara takılan soruya ışık tutalım. Komple tadilat nedir? Mekanda yenileme ve onarım gerektiren farklı alanları, her birini ayrı ayrı değil de, hepsini bir arada gerçekleştiren, çok fonksiyonlu çalışmalara komple tadilat denir.

Daha yaşanılabilir, nem, rutubetten ve kokudan uzak, sağlıklı bir alan için, kişiye özel çözüm paketlerimiz ile size hizmet vermekteyiz.

Hayalinizdeki yaşam alanlarını oluşturmak için gerekli tüm fikirler, yetenekli mimarlarımız ve çalışma ekibimiz tarafından size verilen tavsiye niteliğinde bir çözüm önerisi olacaktır.

Her zaman asıl karar yetkisi, size aittir. Unutmayın! Burası sizin iç dünyanızın eseri olacaktır.

Siz arzuladığınız bütün değişim kalemlerini belirledikten sonra tadilat işlemleri başlar ve mekanınıza dair olan tüm estetik kaygılarınız, tarafımızca çözüme kavuşturulur.

Komple Tadilat Nasıl Yapıyoruz?

Bir evin komple tadilat edilmesi kaliteli bir plana ihtiyaç duyar. İmkanlar dahilinde komple tadilatı yapmak profesyonel bir şekilde plan oluşturulamayacağından dolayı oldukça meşakkatlidir. Peki biz komple tadilat nasıl yapıyoruz? Dilerseniz biraz buna değinelim.

Yapılacak bütün işler bir diğer işe etki edebileceği gibi, engel de olabilmektedir. Örneğin duvarların boyanması tesisat işlerinden çok sonra gelmek zorundadır. Çünkü yeni boyadığınız bir duvarı tesisat için kırmak istemezsiniz.

Bu yüzden her şeyin temelinde, iyi bir plan yatmaktadır. Yapılan plandan sonra, önce yıkım gerektiren tesisat işlerinin tamamlanması gerekir. Böylece daha sonra diğer işlere başlanabilir.

İzmir Komple Tadilat Fiyatı

Anahtar teslim kampanyaların en büyük avantajı İzmir komple tadilat fiyatı konusundaki maliyet uygunluğudur.

Ayrı iş kalemleri için, ihtiyaca özel her alanın kendi ustası ile tadilat yapmaya çalışmak, iki kat daha maliyetli olmaktadır. Oysa firmamız bu giderlerinizi tek çatıda topladığından dolayı, bu hizmet size daha ucuz bir seçenek olacaktır.

Tadilat ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz tüm alanları belirleyin. Ve kullanılacak malzemeler ile ilgili bir pazar araştırması yapın. Yapacağınız bu ön araştırma, sizi bu konuda daha bilinçli hale getirecektir.

Yapılacak olan keşif gezisinden sonra, proje tamamlanır. Ve sizin için bir maliyet tablosu oluşturulur.

Siz yine de gerekirse, İzmir tadilat firmamızın geçmiş işlerinin yayınlandığı blog sayfamızda, hangi işlerimizin ne kadara mal olduğunu, inceleyebilirsiniz. İzmir tadilat telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, bilgi, teklif alabilirsiniz.


İzmir Komple Tadilat