İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

Çocuk Odası İzmir

Çocuk Odası İzmir

Çocuk odası İzmir modellerimiz ile çocuğunuzun beğenilerine hitap edip hayal gücünü destekleyen ürünler tasarlıyoruz. Yatağı, dolabı, çalışma masası, komodini, şifonyeri ve daha birçok yan ürün ile mutlu olacakları bir atmosfer yaratıyoruz.

Erkek ya da kız çocuklarına özel tasarımlar yapmaktayız. Hayatlarının önemli bir bölümünü oyun ve hayal gücü ile dolan çocuklarımız için çeşitli oda seçeneklerimiz bulunuyor. Arabaları sevenler için araba konseptli yatak ve mobilyalar, barbie hayranları için buna uygun mobilyalar ile odayı renklendiriyoruz.

Çocuk odası İzmir çalışmamız standart bazı modeller içermekle birlikte, istenirse kişiye özel olarak da hazırlanabilmektedir. Bu konuda sizden alacağımız bilgiler bize rehberlik ediyor. Ve çocuklarınızın mutlu olacağı odaları tasarlayabiliyoruz.

Çocuk Odasını Nasıl Tasarlıyoruz?

Çocuk odasını nasıl tasarlıyoruz konusu merak ediliyor olabilir. Aslında bu konuda bazı yaygın beğeni normları görünüyor. Erkek çocuklar belli modellere ilgi duyarken, kız çocuklarında başka modellere ilgi yoğunluğu olabiliyor. 

Odanın tasarımı açısından çocuğun cinsel kimliği en önemli başlangıç noktası oluyor. Renk seçiminden mobilya tasarımına kadar bu faktör etkili olabilmektedir.

Tasarımlarda amacımız oda metrekaresini en verimli şekilde kullanmaktır. Birden fazla çocuğun aynı odada kalması gerektiğinde kullanışlı ve şık ranza tasarımlarına yer veriyoruz.

Tüm bunları yaparken, kişiye özel tasarım detayını da göz ardı etmiyoruz. Çocukların ilgi alanlarına ve beğenilerine uygun ürünleri birbiriyle uyumlu olacak şekilde konumlandırıyoruz.

Çocuk odasını nasıl tasarlıyoruz sorusuna sizin ihtiyaçlarınız cevap veriyor diyebiliriz. Her durumda çocuğun içinde kendini huzurlu, mutlu hissedeceği yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz.

Geleceğin sanatçıları, mühendisleri, yöneticileri bu özel tasarım odalarda büyüyorlar. Elbette onlar bu hassasiyeti ve inceliği hak ediyorlar.

Özel Tasarım Çocuk Odası İmalatı

Özel tasarım çocuk odası imalatında estetik önemli bir yer tutuyor. Ancak daha da önemlisi sağlıklı ve dayanıklı ürünler yaratmaktır. Bu nedenle sağlığa zarar vermeyecek ürünlerden mobilyalarımızı yapıyoruz.

İzmir Çocuk Odası

Odanın tüm mobilyalarını buna göre tasarlıyoruz ve yardımcı ekipmanlar da aynı şekilde hazırlanıyor. Bu odalar aynı zamanda bir oyun alanı olduğu için yaralanmalara sebep olmayacak modeller üzerinde duruyoruz. Mobilya atölyemizde ustalarımız buna çok dikkat ediyorlar.

Odaları mobilya harici öğelerle de zenginleştirebiliyoruz. Aydınlatma ürünleri, duvar kağıtları, minderler ya da puflar, halılar gibi birçok ürünü de tasarıma dâhil edebiliyoruz. Bu, tamamen sizin ve çocuğunuzun tercihlerine göre şekilleniyor.

İmalattan sonra nakliye konusunda da hassasız. Ürünleri nakliye esnasında zarar görmeyecek şekilde koruma altına alıyoruz. Adresinize getirip kullanılır hale getiriyoruz.

Özel tasarım çocuk odası imalatımızın ana hatları böyledir diyebiliriz. Tabi ki sizin talepleriniz doğrultusunda daha zengin ve çeşitli tasarımlar ekleyebiliriz. Bunun için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

İzmir Çocuk Odası Fiyatı

İzmir çocuk odası fiyatını belirleyen faktörler kişiye özel tasarımların getirdiği eklemeler veya çıkarmalardır. Çocukların genel bir beğeni ölçüsü olmakla birlikte her insan ayrı bir dünyadır. Farklı dokunuşlar gündeme gelebilir.

Bunları da hakkıyla yerine getiriyoruz. Zira bunlar olmadan kişiye özel tasarım da olmaz. Her çocuk özel olmak ister. Ona özel hissettirecek küçük dokunuşlar bu nedenle çok önemlidir.

Kullanılan malzeme, talep edilen mobilyalar dikkate alındığında fiyatlamalarda değişkenlik oluşabiliyor. Dolayısıyla bunları birebir görüşerek sonuca bağlamak daha verimli olacaktır.

İzmir çocuk odası fiyatını oluştururken müşterilerimizin aile bütçesini de dikkate alarak yaklaşıyoruz.

Duruma uygun formüller ve fiyatlar ile çözüm odaklı bir çalışma tarzına sahibiz. İletişim numaralarımızdan bize istediğiniz zaman ulaşıp İzmir tadilat veya İzmir dekorasyon konusunda bilgi alabilirsiniz.


Çocuk Odası