İzmir Tadilat Telefon : 0532 320 13 25

İzmir İş Yeri Tadilatı

İzmir İş Yeri Tadilatı

İş yerlerinin temel alt yapı sorunları başta olmak üzere, yıkım ve eklenti, boya-badana, iç cepheyi yeniden yapılandırma, dış cephe giydirme gibi İzmir iş yeri tadilatı hizmetleri veriyoruz.

İşyerlerinin yorucu çalışma saatleri içinde bize yardım edecek şekilde tasarlanması önemlidir.

Doğalgaz, elektrik, su tesisatı, havalandırma, aşırı nem ve rutubet sorunları olan konforsuz bir işyerinde sağlıklı bir çalışma yürütmek mümkün değildir.

Hele ki İzmir gibi sıcak bir şehirde yaz aylarında klima sorunu yaşanırsa yapılan her iş eziyete dönüşür.

Kuşkusuz müşteriler de işyerinin konforunu, temizliğini dikkate alır. İzmir'de ağustos ayında bir lokantada yemek yemeye karar verdiniz diyelim. Lokanta seçimi yaparken hangi şartları ararsınız?

Dış görünüşü, temizliği, konforu, dekorasyonu güzel olanlardan birini? Evet bunlar kararımızı etkiler ama en önemlisi kliması çalışan bir lokantayı seçersiniz. Kapısından dışarıya serin hava çıkan lokanta bizi kendine çeker.

İzmir iş yeri tadilatı ekibi olarak; içeride ve dışarıda yer alan yapısal sorunları çözdükten sonra detay düzeyinde işlemlere geçerek işyerinin görsel çekiciliğini de arttırmayı hedefliyoruz.

Güvenceli İş Yeri Tadilatı

Uzman bir personel ile çalışıyoruz. Güvenceli iş yeri tadilatı konusunda en büyük dayanağımız uzman ekibimiz.

İş Yeri Tadilatı İzmir

İşinin ehli ustalarımız var. Tadilatı ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaptıktan sonra yaptığımız işin takipçisi oluyoruz.

Çıkabilecek olası aksaklıkları en kısa sürede giderip kusursuz bir hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Tadilat kapsamında önerilerde bulunarak yenilenmenin hem içerde(personelde) hem de dışarıda(müşteride) pozitif duygular yaratmasını sağlamak istiyoruz.

Biz işyeri tadilatına bu anlayışla yaklaşarak hem sağlığınızı korumayı hem de kazançlarınızı arttırmayı hedefliyoruz. 

Yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz. Güvenceli iş yeri tadilatı, telefonun diğer ucunda daima sorularınıza yanıt verecek bir muhatap bulabilmektir aynı zamanda.

İzmir İş Yeri Tadilatı Fiyatı

İşyeri tadilatı fiyatı; işyerinizin tadilatı sırasında kullanılacak malzemelerin kalite farkı, yapılacak tadilatın kapsamı(küçük-orta-büyük) ve işyerinin metrekaresinden etkilendiği için farklı çıkabiliyor.

Tabi ki, fiyatlar dikkate alınacaktır ancak çalışmanın ilerleyen süreçlerde size pozitif geri dönüşleri olacağını da unutmamak gerekir.

Bu nedenle bizimle iletişime geçerek düşündüğünüz tadilatı anlatabilirsiniz. Biz de size hem fonksiyonel hem de hesaplı projeler oluşturabiliriz. 

İş Yeri Tadilatı Avantajı

Zamanımızın önemli bir kısmını işyerinde geçiriyoruz. Sadece bu açıdan bakıldığında bile İzmir iş yeri tadilatı avantajı dikkate alınması gereken bir faktör olarak öne çıkıyor.

Öyle ki, bazı dönemlerde ailemizden daha fazla iş arkadaşlarımızı görüyoruz. Tadilat sorunları müşteriler kadar çalışan personeli de etkilemektedir.

Kötü çalışma koşulları içinde üretken ve pozitif olabilmek mümkün değildir. Mutsuz personel, bunu müşteriye de bir şekilde yansıtır.

İşyeri tadilatına başlarken öncelikle hem çalışanların hem de müşterilerin ihtiyacına eksiksiz temelde cevap verecek uygulamalar yapılmalı.  İşyeri hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa, ona uygun şekilde iç-dış cephe, dekorasyon, boya-badana, vitrin-camekan düzenlemeleri yapılmalıdır.

Bir işyerini devralmış olsanız bile mutlaka tadilat yapınız. Her işletmenin yaşam alanları zamanla yıpranır, eskir, kötü görünür. Olumsuz mesajlar üretir.

Mekândan dalga, dalga yayılan bu negatif mesajlar hem sizi hem de müşterileri etkisi altına alacaktır.

İşyerinin çehresi güzelse hem size hem de dışarıya olumlu mesajlar iletir. Bu nedenle tadilat çalışmalarını düzenli aralıklarla yapılması gereken yenilenmeler olarak ele almak isabetli olur.

Temel ve önemli olan tadilat çalışmalarını yaptıktan sonra sektörle uyumlu estetik dokunuşlara geçilebilir.

Dekorasyon nasıl olmalı? Hangi duvar renklerini tercih etmeli? İçerideki çalışmayı daha dinamik hale getirmek için mekanı nasıl düzenlemeli? Işıklandırma modeli nasıl olmalı, spot, aplik vs. Hangi zemin kaplaması amacımıza hizmet eder?  Gibi sorulara cevaplar bulunarak tadilat çalışması başarılı bir metotla yürütülebilir.

İşyerinizin ihtiyaç duyabileceği tüm tadilat hizmetlerini uzman personelimizle sunuyoruz, hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. 

İzmir iş yeri tadilatı avantajını zihninizde daha belirgin hale getirmek için İzmir tadilat firmamız ile iletişime geçerek dilerseniz, mutfak tadilatı veya banyo tadilatı içinde hizmetlerimizi öğrenebilir, keşif randevusu oluşturabilir, fiyat ve kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.


İş Yeri Tadilatı